Ειδική επαναληπτική εξέταση για τους/τις φοιτητές/τριες που επλήγησαν από την κακοκαιρία "Daniel"

Το Τμήμα Ψυχολογίας θα διευκολύνει όσους/ες φοιτητές/τριες κατάγονται από τις πληγείσες περιοχές από την κακοκαιρία “Daniel”  και δεν έχουν τη δυνατότητα να μετακινηθούν προκειμένου να συμμετάσχουν στις προγραμματισμένες εξετάσεις του Σεπτεμβρίου. Για τον σκοπό αυτό θα υπάρξει ειδική επαναληπτική εξέταση από τις 27 Σεπτεμβρίου έως και τις 15 Οκτωβρίου 2023.

Οι φοιτητές/τριες καλούνται να δηλώσουν το/τα μάθημα/μαθήματα που θα εξεταστούν με αίτημά τους προς την ηλεκτρονική Διεύθυνση της Γραμματείας του Τμήματος Ψυχολογίας μέχρι την Τετάρτη 20-9-2023. Το email θα συνοδεύεται από την υπεύθυνη δήλωση του υποδείγματος.

Σε περίπτωση που η πρόσβαση στο διαδίκτυο δεν είναι εφικτή, η επικοινωνία μπορεί να γίνει τηλεφωνικά και  να προσκομιστεί η υπεύθυνη δήλωση την ημέρα της εξέτασης. Η γραμματεία θα ενημερώσει τον/την υπεύθυνο/η διδάσκοντα/σκουσα ώστε να οριστεί νέα ημερομηνία της δια ζώσης εξέτασης

20 Σεπ 2023