Σύμφωνα με τα αποτελέσματα των εκλογών, εκπρόσωποι των µελών ΕΔΙΠ στη Συνέλευση του Τμήματος Ψυχολογίας της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων αναδείχτηκαν οι κάτωθι:

Η κα Καλτσούδα Άννα του Κωνσταντίνου εκλέγεται τακτική εκπρόσωπος των μελών Ε.Δ.Ι.Π. στη Συνέλευση του Τμήματος Ψυχολογίας της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.
Ο κ. Κάμτσιος Σπυρίδων του Αναστάσιου εκλέγεται αναπληρωματικός εκπρόσωπος των μελών Ε.Δ.Ι.Π. στη Συνέλευση του Τμήματος Ψυχολογίας της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.