Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για την υποβολή υποψηφιοτήτων με το Πρόγραμμα "Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού για το Ακαδημαϊκό Έτος 2022-2023"

Ανατρέξτε στο σχετικό σύνδεσμο https://www.rc.uoi.gr/index.php/nea-anakoinoseis/proskliseis-erevniton/6638-prosklisi-ekdilosis-endiaferontos-38599-2022, αναφορικά με την υποβολή υποψηφιοτήτων με το Πρόγραμμα “Απόκτηση Ακαδημαϊκής Διδακτικής Εμπειρίας σε Νέους Επιστήμονες Κατόχους Διδακτορικού για το Ακαδημαϊκό Έτος 2022-2023”.

Συγκεκριμένα για το Τμήμα Ψυχολογίας της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων προβλέπονται 5 θέσεις/επιστημονικά πεδία:

ΨΥΧ1: Σχολική Ψυχολογία

ΨΥΧ2: Ψυχολογία: Εφαρμογές σε Κοινωνικά Πεδία

ΨΥΧ3: Κλινική Ψυχολογία

ΨΥΧ4: Νευροεπιστήμη

ΨΥΧ5: Μεθοδολογία Ποιοτικής Έρευνας

Τα δικαιολογητικά υποβάλλονται ηλεκτρονικά, το αργότερο μέχρι και την 09/08/2022, ημέρα Τρίτη και ώρα 14:30.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος

9 Αυγ 2022