Διαδικτυακή Διάλεξη “Η επιστροφή στα σχολεία μετά τον COVID - προκλήσεις και προβληματισμοί”

Η Κοσμητεία της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών διοργανώνει

σε συνεργασία με το Κοινοτικό Κέντρο Ψυχικής Υγείας Παιδιών και Εφήβων της Ψυχιατρικής Κλινικής του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

διαδικτυακή διάλεξη με ομιλητή τον κ. Κωνσταντίνο Κώτση,  Επίκουρο Καθηγητή Παιδοψυχιατρικής, Π.Ι., με θέμα:

“Η επιστροφή στα σχολεία μετά τον COVID – προκλήσεις και προβληματισμοί”

Η ομιλία απευθύνεται σε Εκπαιδευτικούς Π/θμιας & Δ/θμιας Εκπαίδευσης και θα είναι ανοικτή στα μέλη της Πανεπιστημιακής Κοινότητας.

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στις 31 Μαρτίου 2022, ημέρα Πέμπτη και ώρα 18.30 μ.μ.

Μετά την ομιλία θα ακολουθήσει συζήτηση.

Ο σχετικός σύνδεσμος της εκδήλωσης:  https://minedu-secondary2.webex.com/minedu-secondary2/onstage/g.php?MTID=eb84a3bfab87969b164730c3a4dd1c0dd

Για να συνδεθείτε θα χρειαστεί να εισάγετε τον κωδικό της εκδήλωσης (Event Password): 1111. (Για σύνδεση μέσω εφαρμογής σε κινητό/tablet Event Number: 2673 610 6066).

Χρησιμοποιώντας Google Chrome ή Mozilla Firefox μπορείτε να επιλέξετε “Join by browser”, αν δεν επιθυμείτε να εγκαταστήσετε την εφαρμογή Webex στον υπολογιστή σας.

Με τιμή

Η Κοσμήτωρ