Ανακηρυχθέντες/είσες πτυχιούχοι Τμήματος Ψυχολογίας

Παρακαλούνται οι φοιτητές/τριες του Τμήματος Ψυχολογίας που πρόκειται να ορκισθούν στην προγραμματισμένη ορκωμοσία (29-7-2022) να ελέγξουν στον συνημμένο πίνακα των ανακηρυχθέντων/εισών πτυχιούχων εάν συμπεριλαμβάνονται βάσει του Αριθμού Μητρώου τους (ΑΜ).

Ακολούθως, όσοι/ες συμπεριλαμβάνονται στον συνημμένο πίνακα, παρακαλούνται μέχρι και την Τρίτη 19-7-2022 να αποστείλουν στη Γραμματεία του Τμήματος (grampsych@uoi.gr) τα ονόματα δύο (2) συνοδών που θα εισέλθουν στην Αίθουσα Τελετών «Γεώργιος Μυλωνάς» για την παρακολούθηση της ορκωμοσίας. Επισημαίνεται ότι ο αριθμός (2) θα τηρηθεί αυστηρά, προς αποφυγή του συγχρωτισμού κατά τη διάρκεια της τελετής ορκωμοσίας, σύμφωνα με την απόφαση του Πρυτανικού Συμβουλίου του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων (αρ. συν. 1736/5-7-2022), λαμβανομένης υπόψη της επιδημιολογικής εικόνας που επικρατεί εξαιτίας της έξαρσης θετικών κρουσμάτων COVID 19.

Όσοι/ες φοιτητές/τριες έχουν υποβάλει αίτηση για ορκωμοσία και διαπιστώνουν ότι δεν υπάρχει ο ΑΜ τους στον σχετικό πίνακα, παρακαλούνται να επικοινωνήσουν άμεσα με τη Γραμματεία του Τμήματος (grampsych@uoi.gr).

Επιπλέον, όσοι/ες φοιτητές/τριες δεν μπορούν να παραστούν στην τελετή της ορκωμοσίας, είναι απαραίτητο να ενημερώσουν εγγράφως με υπεύθυνη δήλωση τη Γραμματεία του Τμήματος, ώστε να συμμετάσχουν στην επόμενη ορκωμοσία που θα προγραμματισθεί τον Δεκέμβριο, μετά το πέρας της εξεταστικής του Σεπτεμβρίου.

Πρόσθετες οδηγίες για την ορκωμοσία, τα Τμήματα των συμμετεχόντων, και τις ώρες θα ακολουθήσουν στην ιστοσελίδα του Τμήματος, αμέσως μόλις επιβεβαιωθεί η συμμετοχή όλων βάσει του ΑΜ και αποσταλούν τα δύο (2) ονόματα των συνοδών.

19 Ιούλ 2022