ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΕΧΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ

Οι φοιτητές/τριες που πληρούν τις προϋποθέσεις για τη λήψη πτυχίου και επιθυμούν να συμμετέχουν στην ορκωμοσία του Τμήματος (την Παρασκευή 29 Ιουλίου 2022) παρακαλούνται όπως αποστείλουν στη Γραμματεία του Τμήματος Ψυχολογίας τα παρακάτω δικαιολογητικά, όπως επισυνάπτονται και στο σχετικό αρχείο:

1. Μία φωτοτυπία της ταυτότητάς τους
  2. Την αίτηση ορκωμοσίας και
  3. Την υπεύθυνη δήλωση μη οφειλών (όπου απαιτείται ημερομηνία ορκωμοσίας δεν την συμπληρώνετε, θα συμπληρωθεί από τη Γραμματεία.

Περίοδος υποβολής αιτήσεων για ορκωμοσία:
Από 20-6-2022 έως και 1-7-2022

Τα δικαιολογητικά μπορούν να αποσταλούν είτε με φυσική παρουσία, είτε μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (grampsych@uoi.gr) είτε με συστημένη επιστολή στην ταχυδρομική διεύθυνση:
Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων
Γραμματεία Τμήματος Ψυχολογίας
Κτήριο Τμήματος Ψυχολογίας
Πανεπιστημιούπολη
45 110 ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Επισυνάπτονται τα απαραίτητα δικαιολογητικά που απαιτείται να συμπληρωθούν και να αποσταλούν στη Γραμματεία του Τμήματος (Αίτηση ορκωμοσίας και έντυπο για συμπλήρωση πρακτικής άσκηση που πραγματοποιήθηκε στο Φ.Π.Ψ. καθώς και υπεύθυνη δήλωση μη οφειλών).

Επισημαίνεται ότι όσοι φοιτητές/τριες είχαν υποβάλει δικαιολογητικά στην προηγούμενη ορκωμοσία, αλλά δεν είχαν συμμετάσχει, είναι απαραίτητο να υποβάλουν εκ νέου τα απαιτούμενα δικαιολογητικά.

______________
Αίτηση ορκωμοσίας – Έντυπο για συμπλήρωση πρακτικής άσκηση που πραγματοποιήθηκε στο Φ.Π.Ψ. – Υπεύθυνη Δήλωση μη οφειλών