Προκήρυξη εκλογών για την ανάδειξη Διευθυντή/Διευθύντριας του Εργαστηρίου «Κοινωνικής Ψυχολογίας» του Τμήματος Ψυχολογίας της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, με θητεία, από 1 Δεκεμβρίου 2023 έως 31 Αυγούστου 2026

Προκηρύσσονται εκλογές για την ανάδειξη Διευθυντή/Διευθύντριας του Εργαστηρίου «Κοινωνικής Ψυχολογίας» του Τμήματος Ψυχολογίας της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, με θητεία, από 1 Δεκεμβρίου 2023 έως 31 Αυγούστου 2026.

Η εκλογική διαδικασία θα διεξαχθεί την Παρασκευή, 24  Νοεμβρίου 2023, από ώρα 10:00 π.μ. έως 13:00 μ.μ., αποκλειστικά με ηλεκτρονική ψηφοφορία μέσω του ειδικού πληροφοριακού συστήματος «ΖΕΥΣ» του Εθνικού Δικτύου Υποδομών Τεχνολογίας και Έρευνας (ΕΔΥΤΕ).

Οι αιτήσεις υποψηφιότητας υποβάλλονται ηλεκτρονικά στη Γραμματεία του Τμήματος στο email: grampsych@uoi.grαπό την Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023 έως και την Παρασκευή 3 Νοεμβρίου 2023.