Επείγουσα ενημέρωση για την Πρακτική Άσκηση

Καλούνται οι φοιτητές/τριες που θα πραγματοποιήσουν πρακτική άσκηση την περίοδο Ιουνίου-Ιουλίου να συμπληρώσουν το έντυπο Διερεύνησης Φορέα. Η περίοδος συμπλήρωσης είναι από σήμερα Πέμπτη 28 Μαρτίου 2024 έως και Τετάρτη 3 Απριλίου 2024 ώρα 11.00΄ (το πρωί). Θα σταλεί σχετικό link στο ακαδημαϊκό τους email.

Την Πέμπτη 4 Απριλίου θα ανακοινωθούν με βάση τον αριθμό μητρώου και τη βαθμολογική κατάταξη τα αποτελέσματα για φορείς που ζητούν από το Τμήμα την τοποθέτηση των φοιτητών/τριών (Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ιωαννίνων, ΕΠΡΟΨΥΗ, Ψυχιατρικό Νοσοκομείο Αττικής “ΔΑΦΝΙ”, ΕΛΕΠΑΠ Ιωαννίνων και Ελληνική Εταιρεία Νόσου Alzheimer Θεσσαλονίκης).

Επισήμανση 1: Διευκρινίζεται ότι στο αμέσως επόμενο διάστημα της ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων θα σας ζητηθεί να δηλώσετε φορέα ΚΑΙ από το Γραφείο Πρακτικής Άσκησης. Είναι υποχρεωτική η συμπλήρωση τόσο του εντύπου Διερεύνησης Φορέα του Τμήματος όσο και της Δήλωσης Φορέα του Γραφείου Πρακτικής Άσκησης.

Επισήμανση 2: Το επόμενο διάστημα θα βγει ανακοίνωση για το υποχρεωτικό σεμινάριο Πρακτικής Άσκησης.