ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ: Διαπίστωση εκκρεμοτήτων με τις φοιτητικές κατοικίες για τους συμμετέχοντες σε ορκωμοσία

Παρακαλούνται όσοι/ες φοιτητές/τριες έχουν υποβάλει (ή πρόκειται να υποβάλουν μέχρι 19/11) αίτηση για συμμετοχή στην ορκωμοσία του Τμήματος, στις 8 Δεκεμβρίου 2023, να απευθυνθούν στην υπηρεσία Φοιτητικής Μέριμνας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων (merimna@uoi.gr) προκειμένου να λάβουν βεβαίωση του αρμοδίου Τμήματος της Διεύθυνσης Φοιτητικής Μέριμνας για τη μη ύπαρξη οικονομικών εκκρεμοτήτων με τις φοιτητικές κατοικίες, σύμφωνα με όσα ορίζονται στην παράγραφο 7 του άρθρου 8 του αναθεωρημένου Κανονισμού Λειτουργίας Φοιτητικών Κατοικιών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων από τον Ιούλιο 2023 (kanonismos-leitoyrgias-foititikon-katoikion-pi-2023.pdf (uoi.gr)

Ακολούθως, η βεβαίωση που θα χορηγηθεί από την υπηρεσία της Φοιτητικής Μέριμνας είναι αναγκαίο να αποσταλεί άμεσα στη Γραμματεία του Τμήματος (grampsych@uoi.gr).

8 Δεκ 2023