Ενημέρωση για τα Φροντιστηριακά μαθήματα του Α' εξαμήνου

Το φροντιστηριακό μάθημα στο πλαίσιο του μαθήματος “Μεθοδολογία έρευνας στην Ψυχολογία: Ποσοτικές μέθοδοι του Α΄ Εξαμήνου, με τίτλο “Αναζήτηση Βιβλιογραφίας σε Ηλεκτρονικές Βάσεις Δεδομένων, το οποίο ήταν προγραμματισμένο να πραγματοποιηθεί την Πέμπτη  19.10.2023, στις 16:00΄ – 19:00΄αναβάλλεται λόγω της εκδήλωσης υποδοχής πρωτοετών φοιτητών όλων των Τμημάτων του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, η οποία θα λάβει χώρα στο Συνεδριακό Κέντρο “Κάρολος Παπούλιας” την ίδια μέρα και ώρα. Θα αναρτηθεί σύντομα νέα ανακοίνωση σχετικά με την αναπλήρωση του παραπάνω φροντιστηριακού μαθήματος.

Το φροντιστηριακό μάθημα της Τρίτης 17.10.2023 “Αναζήτηση Βιβλιογραφίας σε Ηλεκτρονικές Βάσεις Δεδομένων” θα διεξαχθεί κανονικά.