Εκδήλωση υποδοχής πρωτοετών φοιτητών όλων των Τμημάτων του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων- 19 Οκτωβρίου 2023

Από τη Διεύθυνση Διεθνών και Δημοσίων Σχέσεων του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, ανακοινώνεται ότι την Πέμπτη 19 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 16.00, θα πραγματοποιηθεί η Τελετή Υποδοχής Πρωτοετών Φοιτητών, στο Συνεδριακό Κέντρο “Κάρολος Παπούλιας”.

Κατά την τελετή θα επιδοθεί αναμνηστικό δώρο στην πρωτεύσασα φοιτήτρια του Τμήματος Ψυχολογίας.

Διευκρινίζεται ότι η συγκεκριμένη Τελετή Υποδοχής Πρωτοετών Φοιτητών αφορά στους πρωτοετείς φοιτητές ΟΛΩΝ των Τμημάτων του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.

Η προγραμματισμένη αντίστοιχη Τελετή Υποδοχής των Πρωτοετών Φοιτητών μόνο για το Τμήμα Ψυχολογίας  θα πραγματοποιηθεί σύμφωνα με τον προγραμματισμό, την Τετάρτη 18 Οκτωβρίου και ώρα 10.00 (βλ. σχετική ανακοίνωση (https://psychology.uoi.gr/prosklisi-stin-ekdilosi-ypodochis-ton-protoeton-foititon-kai-foititrion-tou-tmimatos-psychologias/)

19 Οκτ 2023