Αποτελέσματα για την πρόσληψη εντεταλμένων διδασκόντων στο Τμήμα Ψυχολογίας της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2023-2024

Στη Συνέλευση του Τμήματος Ψυχολογίας (αρ. συν. 116/10-01-2024) επικυρώθηκαν οι αξιολογικοί πίνακες των υποψηφίων εντεταλμένων διδασκόντων για το γνωστικό αντικείμενο: PSYCH-1: «Κοινωνική και Πολιτική Ψυχολογία»

Υπενθυμίζεται ότι σύμφωνα με τη σχετική προκήρυξη (ΑΔΑ: 6ΕΜ7469Β7Η-ΝΓΝ), πιθανές ενστάσεις στην επιλογή των εντεταλμένων διδασκόντων μπορούν να κατατίθενται εντός τριών (3) ημερολογιακών ημερών από την ανάρτηση των αποτελεσμάτων των κρίσεων στην ιστοσελίδα του Τμήματος Ψυχολογίας της Σχολής Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων.