ΑΝΑΚΗΡΥΧΘΕΝΤΕΣ/ΕΙΣΕΣ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΤΗΣ 25ΗΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2024: ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΤΗ ΤΗΣ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ

Παρακαλούνται οι φοιτητές/τριες του Τμήματος Ψυχολογίας που πρόκειται να ορκισθούν στην προγραμματισμένη ορκωμοσία (25-4-2024) να ελέγξουν στον συνημμένο πίνακα των ανακηρυχθέντων/εισών πτυχιούχων εάν συμπεριλαμβά­νο­νται βάσει του Αριθμού Μητρώου τους (ΑΜ).

Όσοι/ες φοιτητές/τριες θεωρούν ότι πληρούν τις προϋποθέσεις λήψης πτυχίου αλλά δεν υπέβαλαν αίτηση και επομένως δεν βλέπουν τον ΑΜ τους στον σχετικό πίνακα, παρακαλούνται να επικοινωνήσουν άμεσα με τη Γραμματεία του Τμήματος (grampsych@uoi.gr  / 2651007314).

Επιπλέον, όσοι/ες φοιτητές/τριες δεν μπορούν να παραστούν στην τελετή της ορκωμοσίας, είναι απαραίτητο να ενημερώσουν εγγράφως (με υπεύθυνη δήλωση) τη Γραμματεία του Τμήματος, ώστε να συμμετάσχουν στην επόμενη ορκωμοσία που θα προγραμματισθεί στο εαρινό εξάμηνο, μετά το πέρας της εξεταστικής του εαρινού εξαμήνου.

Παρακαλούμε όπως αναγνώσετε προσεκτικά τις οδηγίες και διευκρινίσεις για την τελετή της ορκωμοσίας, η οποία έχει προγραμματισθεί για την Πέμπτη 25 Απριλίου 2024. Η τήρηση του αναφερόμενου χρονοδιαγράμματος είναι σημαντική για την ομαλή διεξαγωγή της διαδικασίας.

Τμήμα [από Α-Ω]:

Η ώρα ορκωμοσίας είναι στις 10.00 και συμμετέχουν οι απόφοιτοι με επώνυμο από Α έως και Ω.

Οι συμμετέχοντες οφείλουν να βρίσκονται στη Γραμματεία του Τμήματος στις 8.45 για την υπογραφή των απαραίτητων εγγράφων.

Στις 9.30 οι υποψήφιοι πτυχιούχοι είναι απαραίτητο να μεταβούν στην Αίθουσα «Γεώργιος Μυλωνάς» προκειμένου, με την επίδειξη της αστυνομικής τους ταυτότητας, να παραλάβουν την τήβεννο του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, με την οποία, σύμφωνα με το ενδυματολογικό πρωτόκολλο, ενδύονται για να συμμετάσχουν στην τελετή της ορκωμοσίας.