Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εγγραφή μεταπτυχιακών φοιτητών και υποψηφίων διδακτόρων των ΑΕΙ στο Μητρώο Φοιτητών της ΕΘΑΑΕ

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι διδάκτορες που φοιτούν στο Τμήμα Ψυχολογίας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων να δηλώσουν υποψηφιότητα για εγγραφή τους στο Μητρώο Φοιτητών της Εθνικής Αρχής Ανώτατης Εκπαίδευσης (ΕΘΑΑΕ).

Σκοπός του Μητρώου Φοιτητών είναι η συμμετοχή ενός μέλους με φοιτητική ιδιότητα σε κάθε Επιτροπή Εξωτερικής Αξιολόγησης και Πιστοποίησης (ΕΕΑΠ) Προγράμματος Σπουδών.

Οι προϋποθέσεις συμμετοχής στο Μητρώο Φοιτητών, τα κριτήρια επιλογής υποψηφίου διδάκτορα, η διαδικασία εγγραφής στο Μητρώο, ο τρόπος υποβολής αιτήσεων και η διαδικασία έγκρισης περιγράφονται στο συνημμένο αρχείο.

Η προθεσμία υποβολής αιτήσεων συμμετοχής λήγει στις 30-11-2022 (ώρα 22:00).