Διενέργεια τεστ ταχείας ανίχνευσης του κορωνοϊού Covid-19 από τον Ε.Ο.Δ.Υ. στην Πανεπιστημιούπολη A΄ Ιωαννίνων (Πέμπτη 25 Μαΐου 2023)

΅Ιίνεται γνωστό, στα μέλη της πανεπιστημιακής κοινότητας (μέλη ΔΕΠ, ΕΔΙΠ, ΕΤΕΠ, ΕΕΠ, διοικητικό προσωπικό, προπτυχιακούς φοιτητές, μεταπτυχιακούς φοιτητές, υποψ. διδάκτορες και μεταδιδάκτορες), ότι την Πέμπτη 25 Mαΐου 2023 και από τις 09.00 μέχρι τις 12.00, θα πραγματοποιηθούν τεστ ταχείας ανίχνευσης του κορωνοϊού Covid-19 (rapid test) στο φουαγιέ της Αίθουσας Τελετών “Γεώργιος Μυλωνάς”  από τον Εθνικό Οργανισμό Δημόσιας Υγείας (Ε.Ο.Δ.Υ.).

Η προσέλευση του προσωπικού θα γίνεται ελεύθερα. Όσοι προσέρχονται, παρακαλούνται να έχουν μαζί τους αστυνομική ταυτότητα και τον αριθμό Α.Μ.Κ.Α..

Σας γνωρίζουμε ότι η προσέλευση καθώς και τα αποτελέσματα του ελέγχου είναι απόλυτα εμπιστευτικά και μόνο της αρμοδιότητας του Ε.Ο.Δ.Υ.

Ιωάννινα, 23 Μαίου 2023

Από την Πρυτανεία