Αποτελέσματα κατατακτηρίων εξετάσεων για το ακαδ. έτος 2022-2023 - Διαδικασία εγγραφής των επιτυχόντων

Ανακοινώνονται τα αποτελέσματα των κατατακτηρίων εξετάσεων για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023, όπως εγκρίθηκαν από τη Συνέλευση του Τμήματος Ψυχολογίας (αρ. συν. 96/25-1-2023).

Καλούνται οι επιτυχόντες, όπως αναφέρονται με των κωδικό της αίτησής τους στον συνημμένο πίνακα, να υποβάλουν αυτοπροσώπως ή με νόμιμα εξουσιοδοτημένο εκπρόσωπό τους σχετική αίτηση με τα συνημμένα δικαιολογητικά στη Γραμματεία του Τμήματος Ψυχολογίας μέχρι την Τετάρτη 1 Φεβρουαρίου 2023.  Εναλλακτικά, δίνεται η δυνατότητα ταχυδρομικής αποστολής (είτε μέσω εταιρείας ταχυμεταφοράς ή με συστημένη επιστολή) της αίτησης εγγραφής και των συναφών δικαιολογητικών των επιτυχόντων στη διεύθυνση: Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων, Τμήμα Ψυχολογίας, 45110 Πανεπιστημιούπολη Ιωαννίνων.

Συνημμένα στην αίτηση εγγραφής υποβάλλονται τα ακόλουθα δικαιολογητικά:

Μετά την ολοκλήρωση της εγγραφής οι επιτυχόντες θα λάβουν προσωπικό mail με οδηγίες για την ενεργοποίηση του ακαδημαϊκού τους λογαριασμού.